ZDRAVÍ DĚTÍ:

ODMÍTNĚTE NABÍDKU PODZIMNÍHO NACHLAZENÍ
BIOTHERIK - SUCHÁ UHLIČITÁ LÁZEŇ
ROZHODNĚTE SE PRO ZDRAVÍ SVÝCH DĚTÍ

PRAVIDELNOST DOCHÁZKY NA BIOTHERIK
JE DOPORUČENÁ NA MIN. 1X TÝDNĚ

Biotherik je uzavřená suchá plynová lázeň v oxidu uhličitém (CO2)
Zvyšuje prokrvení a výživu buněk, působí protizánětlivě,
odstraňuje stres a vyčerpání, blahodárně působí na spánek,
urychluje rekonvalescenci,
léčí kůži - hojí ekzémy a další kožní projevy,
zvyšuje odplavování odpadních a jedovatých látek ven z těla.

         

1x50 minut lázně  = 200,-
5x50 minut lázně = 900,-

Doporučená kúra 10X50 minut = 1.800,-
Zakoupení pytle za výrobní cenu 100,-

Sebou: ručník, prostěradlo, ponožky, bavlněné spodní prádlo nebo plavky.
 

Možnost objednání:
* Petr: 603 479 416
* Petr: petr.rajgl@seznam.cz
* Andrea: 723 754 391
* Andrea: andy-namaste@centrum.cz
* MANDALA recepce

 

         BIOTHERIK™ MUDr. Roberta Kovaříka
         Nejúčinnější CO2-metoda
Tělo pomáhá samo sobě vlastními mechanismy


BIOTHERIK™ podporuje:


 • Uvolnění
 • Wellness
 • Kreativitu
 • Rekondici
 • Zvýšeni výkonu
 • Regeneraci
 • Anti-Aging
 • Relaxaci
 • Snížení stresu
 • Upevněni zdraví
 • Péče o pokožku
 • Zdraví a krásu
 • Pročištění těla
 • Natankování energie
 • Sexuelní zlepšení
 • Funkci mozku

BIOTHERIK™ je vědecky podložená terapie CO2, která využívá pozitivní vliv kyseliny uhličité na lidský organismus. Její účinky jsou podmíněné důsledným dodržováním pravidel BIOTHERIK™ vytvořených MUDr. Robertem Kovaříkem. BIOTHERIK™ je nejlevnější, nejjednodušší a nejefektivnější metodou CO2 na světě – je ideální pro vášnivé sportovce, výkonné manažery, lidi pěstující své zdraví a krásu
i seniory.

Princip účinku plynové uhličité lázně BIOTHERIK™

Uhličitá léčba je vlastně založena na oklamání organizmu: Tělo nezná jinou situaci, než že nadbytek CO2 vzniká jen za tělesné námahy a proto reaguje patřičnými protimechanizmy, které mají tuto (předpokládanou) námahu usnadnit:

Zvýšená produkce energetických látek, vyšší přívod kyslíku, zlepšené prokrvení, posílení svalů, odstraňování kysličníku uhličitého. Pri této proceduře člověk leží ve vaku naplněném CO2.Tento plyn se přitom nevdechuje (dýchá se jen normální vzduch) je přiveden pouze na kůži zevně. Jeho malé množství vniká do kůže a drázdí cestou do krevních kapilár nervová zakončení, endothel a chemoreceptory. Za určitých podmínek pak kůže funguje jako „továrna na mediátory“ (účinné látky), které se z ní pomocí lymfatického a krevního řečiště dostávají do celého těla, tedy ke všem vnitřním orgánům, i přes placentu na nenarozené děti, kde vykonávají příznivé účinky. Ve skutečnosti se obsah CO2 v těle nezvyšuje, nejedná se o zatěžující efekt chemický, ale o neškodný efekt informativní. Na organizmu se tak CO2 vyláká reakce, kterou by jinak bez námahy nedělal. Tuto reakci lze opakováním trénovat a posilovat i u lidí, kteří z různých příčin sport či námahu vykonávat nemohou. Výsledkem pravidelně prováděného BIOTHERIKu™ je trvale zlepšená schopnost reagovat na zátěž.

BIOTHERIK™ vede ke zlepšenému prokrvení, ke zvýšenému aktivnímu zásobení tkání kyslíkem (v důsledku Bohrova Efektu), ke zvýšené tvorbě vysoce energetických látek, k produkci růstového hormonu, sexuálních hormonů a melatoninu. Tyto látky se jinak produkují jen v noci. Zvyšuje se transportní činnost lymfatického systému. Do krve je lymfou přiváděna voda a elektrolyty. Otoky mizí. Krev se zřeďuje a teče snadněji. Nebezpečí trombóz a embolií se snižuje jak tímto mechanizmem, tak i dalšími typickými biochemickými reakcemi. Do krve se s lymfou dále rychleji dostávají připravené výživné látky, bílkoviny a vlastní posilující, sexuální a růstové hormony. BIOTHERIK™ se tak stává výživnou vnitřní infuzí. Všechny žlázy s vnitřní sekrecí vylepšují a obnovují své funkce, protože jsou lépe omývány lymfou a jejich produkty se s ní rychleji dostávají do krve. Lymfa sebou strhává i škodliviny, jedovaté zplodiny, těžké kovy, zbytky antibiotik, chemoterapeutik a jiných léku, nikotinu, chemických příměsí z potravin apod. Tyto jsou nyní játry zneškodněny a ledvinami definitivně vyloučeny. Tělo se tak pročišťuje novým, mechanickým, dříve nevídaným způsobem, který běžná medicína ještě nezná a nevyužívá. (Medicína používá k odstranění těžkých kovů stále ještě jedovaté látky.)

Srdce a mozek se vlivem BIOTHERIKu™ lépe zásobují krví, živinami a kyslíkem. Nebezpečí infarktu a demence se snižuje. Rány se hojí rychleji a kosti se rychle zpevňují jak ve stáří, tak i u kostních metastáz, které se zastavují. Kůže se regeneruje jak proti zevním škodlivinám novou tvorbou ochranného kyselého mazového vlhkého filmu, tak proti vnitřním faktorům (vráskám) účinkem vlastních sexuálních hormonů. Člověk se cítí být celkově posílen, což lze objektivně pozorovat i na přírůstku svalové síly (důležité u sportovců).

V BIOTHERIK™ se často usíná a navozuje alfa-rytmus mozkových vln, který je velice cenný jak pro kreativitu tak pro sebehojení.

 

JAK BIOTHERIK™ FUNGUJE:

Každou vteřinu probíhají v našem těle miliardy malých, ale důležitých procesů. Nesčetné vlivy mohou plynulý tok těchto životodárných reakcí rušit. Například nezdravá životospráva, jako je kouření, nezdravé jídlo, přemíra alkoholu; ale také hektický způsob života a psychický stres. Důsledkem je předčasné stárnutí, nezdravá kůže, vrásky, únava, nemoci atd.

Léky mohou ovlivňovat jen jednotlivé funkce. Pozitivní vliv na jednu funkci má obvykle za následek nežádoucí vedlejší účinky na funkce jiné.

BIOTHERIK™ má oproti lékům nedostižnou výhodu - umí tělo vyprovokovat k vlastní hojivé schopnosti bez vedlejších účinků. Podpora sebehojivých schopností představuje ten nejlepší způsob pomoci našemu organizmu. Vývoj této schopnosti trval od vzniku života na zemi-tedy 3,5miliardy let.

Účinné ozdravné procesy jsou v těle běžně aktivovány jen po vysokém tělesném výkonu – spouštěcím mechanizmem je zvýšený obsah CO² v krvi, který je registrován chemoreceptory v cévách. Tyto receptory spustí širokou škálu regeneračních a posilujících procesů v těle. Při přesném dodržení definovaných podmínek BIOTHERIK™ je neškodný kysličník uhličitý k cévním receptorům přiveden přes kůži, aniž by byl jeho obsah v těle zvýšen. Tím jsou nastartovány posilující procesy, které se při nedostatku objektivní zátěže plně využijí pro sebehojivé procesy.

ZDRAVÉ PŘÍRODNÍ NÁPOJE PRO VAŠE DĚTI
PODPORA IMUNITY

 
   GOJI - KUSTOVNICE ČÍNSKÁ       IMMUNITY - BETAGLUKAN          COLLAGEN - BÍLKOVINA          REVITALIZE - ALOE VERA

KOMPLETNÍ NABÍDKU VŠECH ČTYŘ PRODUKTŮ
NALEZNETE V SEKCI "PRODUKTY"