NAŠE NABÍDKA

CO U NÁS NAJDETE

PESTRÁ NABÍDKA PRO KAŽDÉHO V KAŽDÉM VĚKU

LEKCE PRO DOSPĚLÉ

HARMONIZAČNÍ JÓGA
JÓGA OD ZAČÁTKU
RELAXAČNÍ JÓGA
JIN JÓGA
JÓGOVÉ PLYNUTÍ
HORMONÁLNÍ JÓGA
POWER JÓGA

LEKCE PRO DĚTI
ANEB NAŠI MANDALÁČCI

KOMPLEXNÍ CVIČENÍ PRO DĚTI
VŠECH VĚKOVÝCH KATEGORIÍ
(s prvky jógy, zdravotního cvičení, rehabilitačního cvičení, s využitím arteterapie, psychoterapie, muzikoterapie a speciální pedagogiky)


RELAXACE TĚLA I DUŠE

REHABILITACE/FYZIOTERAPIE
RELAXAČNÍ MASÁŽE
BREUSSOVA MASÁŽ
MEDOVÁ MASÁŽ
METODA RUŠ
ZVUKOVÁ LÁZEŇ
TERAPIE OSOBNÍHO RŮSTU
VIZÁŽISTIKA

JAKOU JÓGU SI VYBRAT?

JÓGA JE JEN JEDNA....

V principu prosím vycházejme z toho, že jóga je jen jedna. Tak, aby jóga splňovala a zahrnovala vše, co potřebujeme, pro co jsme si přišli, o to by se měl postarat lektor, učitel.
Učte se bez obav důvěřovat svému tělu a nechat se jím vést. Některý lektor opravuje vaše kroky, učí vás technickému provedení, jiný klade důraz na celkovou harmonizaci a vede vás slovem.

Prvním nástrojem v józe je učitel, ale tím hlavním nástrojem jsme my sami.

S jógou můžete začít v každém věku a v každém stavu :-), s ohledem na aktuální pocity a možnosti.

Jakmile začnete jógou/harmonizací žít, stane se přirozenou součástí vašeho života. Opakováním vnímání sami sebe se vrátíte do přirozených principů pohybů ale i samotného toku života.

TEĎ UŽ STAČÍ JEN SE ROZHODNOUT, ODLOŽIT OBAVY A PŘEDSUDKY A PONOŘIT SE DO ZVUKU TICHA, ROVNOVÁHY A HARMONIE.

MANDALÁČCI

CVIČENÍ PRO DĚTI S PRVKY JÓGY, ZDRAVOTNÍHO, REHABILITAČNÍHO CVIČENÍ, MUZIKO-ARTE-PSYCHO TERAPIE, SPECIÁLNÍ PEDAGOGIKY
LETNÍ PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY PRO DĚTI VŠEHO VĚKU :-)

Základem cvičení s dětmi je motivace. V Mandale se z dětí stávají Mandaláčci - Mandaláček, to je človíček, který je velmi přátelský, empatický, sdílný, ale může mít i své bolístky, smutečky nebo obavy - od toho je tady s námi, aby na to nebyl sám a mohl se o to podělit! Cvičíme, povídáme si, zpíváme, malujeme, hrajeme si....

A táborový Mandaláček? Tak to už je úplná paráda, máme na sebe totiž víc času a prostoru, protože se můžeme vidět celý týden od rána až do pozdního odpoledne, takže chodíme také na hřiště, na plavání, na zahradu, na obědy. Každý rok se víc a víc rozrůstáme a těšíme se na naše nové kamarády a kamarádky, od kterých se můžeme zase něco nového naučit a oni od nás.

RELAXACE TĚLA I DUŠE

NECHTE SE HÝČKAT PO VŠECH STRÁNKÁCH

Bude o vás postaráno po tělesné i duševní stránce. Nechat se hýčkat po těle můžete relaxační masáží, medovou masáží, Breussovou masáží, aromatouche technikou s esenciálními oleji, rehabilitací, fyzioterapií, pečovat o vás může naše vizážistka, lze domluvit si harmonizační lekci individuálně.
Zvuk je relaxační vodič, a tudíž zvuková lázeň není možné aby v Mandale chyběla. S tibetskými mísami nebo gongy.

Co se našeho ducha týče, může vám pomoci konzultace osobního růstu, najdeme způsob, jak najít cestu k rozplétání životních situací.
Individuální konzultací je také metoda RUŠ.