PÁR SLOV O MĚ, O MÉM VZDĚLÁNÍ A PRAXI

Mgr. Andrea Mlynáříková

Dovolte mi, abych se představila a několika slovpopsala své vzdělání, svou praxi a zkušenosti a na závěr také svůj cvičební program, potažmo cvičební lekci, kterou jsem vytvořila na základě svých zkušeností z 25 leté praxe s klienty v oblasti zdravotnictví a tělovýchovy.

Vystudovala jsem Vysokou školu Zdravotně-sociální v Českých Budějovicích:
Bio-psycho-sociální obor: 
Rehabilitační péče o postižené děti, staré a nemocné osoby a dále Střední ekonomickou školu ve Slaném - Obchodní Akademii.

V 16 letech (v roce 1992) jsem obdržela Certifkát Cvičitele aerobiku II. třídyna jehož základě jsem zahájila svou praxi s klienty. Tuto činnost jsem aktivně vykonávala až do roku 2010 a to v Kladně, v Praze, kde jsem vedla své lekce přímo v Asociaci Sportu pro všechny, od které jsem dostala nabídku, když jsem u nich absolvovala svůj aerbobní cvičitelský kurz, a také jsem působila jako lektor na Šumavě a v USA.

V roce 2002 jsem obdžela Certifikát Cvičitele Zdravotní tělesné výchovy akreditovaný MŠMT, absolvovaný na vyšší odborné a vysoké škole tělesné výchovy a sportu Palestra. Tuto zkušenost jsem zakomponovala do své praxe a do svých lekcí s klienty.

V letech 2002-2005 jsem působila v dětské ozdravovně Javorník jako rehabilitační pracovnice, kde jsem cvičila rehabilitační a zdravotní cvičení s dětmi, v rámci jejich ozdravných pobytů a dále jsem cvičila se skupinami osob po cévní mozkové příhodě a v rámci Kurzů na hubnutí s Dianou.

V letech 2007-2010 jsem se věnovala 3 rokv USA (kde jsem byla na pracovním pobytu) aktivně józe, pod vedením americké lektorkArnie Reilly, která byla mou osobní trenérkou a jóga-učitelkouArnie je majitelkou společnosti “Zdraví pro život - Health for Life, LLC”, ve které vyučuje jógu a další pohybové a zdravotní disciplín(její sportovní životopis a její hodnocení, které jsem od ní obdržela, naleznete níže).

V roce 2010, po návratu z USA, jsem navštěvovala 150 hodin školení Cvičitele Jógy II. stupně pro získání zkušenosti a rozhledu, jakou formou je pojmuta jóga v ČR a v roce 2013 jsem získala Specializaci Hatha Jógy základního stupně a dále Specializaci Jógpro děti.

Po 22 letech praxe jsem si v roce 2014 otevřela své Centrum energetické rovnováhMandala, jehož jsem majitelkou a zároveň lektorkou harmonizačních lekcí pro dospělé a děti.


V MANDALE JSEM V ROCE 2014 ZAČALA
KURZEM "JÓGA OD ZAČÁTKU"
V ROCE 2018 JSEM TUTO FORMU
PŘEDALA SVÉ POKRAČOVATELCE

OD ROKU 2017 VEDU SVÉ LEKCE PRO VEŘEJNOST POD NÁZVEM:
ZDRAVOTNÍ HARMONIZAČNÍ LEKCE
DÁLE VEDU JÓGU PRO DĚTI

INDIVIDUÁLNÍ LEKCE A TERAPEUTICKÉ KONZULTACE PRO DOSPĚLÉ I DĚTI


SEZNÁMENÍ SE S MOU HARMONIZAČNÍ LEKCÍ NALEZNETE ZDE:
HARMONIZAČNÍ LEKCE PRO KAŽDÉHO


 

 

ARNIE REILLY - MÁ UČITELKA JÓGY V USA

With a Masters Degree in Exercise, Fitness, and Health Promotion from George Mason University Arnie has worked in the Health and Fitness industry since 1977 assisting people of all ages to reach improved levels of health and wellness.

In 2006-2008 Arnie attended Bloomberg School of Public Health at John's Hopkins University and has earned 30 credits towards her doctoral degree in nutrition. In addition, she earned her undergraduate degree in Sports Psychology and Sport Nutrition and is a certified nutritionist from the college of nursing and health sciences from George Mason University.

 

As a dedicated student of yoga since 1986 Arnie has earned her 500 RYT and enjoys being a Personal Trainer of 21 years, certified through the National Council on Strength and Fitness. She is ACE Group Fitness Certified, and has earned eight other "specialty" certifications; Madd Dogg Spinning, IFTA Kick Box, SCW Pilates Small Apparatus, COREfit Pilates Mat, AEA (aqua fitness) TRX (suspension gravity training) and ICP (inline skating) which allows her to instruct a wide variety of group exercise classes at a world class status.

 

Arnie has attended the DCAC International Athletic Conference 14 years in a row and is a well known presenter. She is passionate and about sharing her knowledge of fitness and nutrition to all individuals who are eager to make permanent lifestyle changes. Her positive attitude is contagious, and she enjoys workinjg with students who are looking for increased strength, balance, and flexibility. Her motto is: "If your current workout program is not giving you the results you need, its time for a change."

 

Arnie is willing to assist those who desire to make slow, natural nutritional changes a more pleasurable experience. Her favorite "staying well" philosophy: Age is in our minds, so while exercising keeps us in good form, exercising creativity with regard to nutrition habits keeps us emotionally satisfied. Arnie is an expereinced counselor who understands and teaches behavioral changes necessary to achieving fat loss while keeping lean muscle mass.

 

Arnie is an accomplished local athlete who has earned State and National Championships titles in short track Ice Speed Skating and Half Iron Triathlon. Arnie has coached and trained with Olympic athletes from all over the United States at Lake Placid and Colorado Springs Olympic Training Centers. Apolo Anton Ohno made an exciting guest appearnce at Arlington Sicence Focus School where Arnie taught yoga.

 

This year 2016, Arnie is celebrating 30 years in the health and fitness business and is an active member of the National Association of Professional Women. She is the former owner of Health for Life, LLC.